Z okazji Dnia Chłopaka ślemy wielkiego BUZIAKA❤️

29 września hucznie obchodziliśmy Szkolny Dzień Chłopaka! Były życzenia, słodkości, upominki i inne niespodzianki! Jedni otrzymali nowiutkie auto, inni personalizowane koszulki, jeszcze inni piłki nożne w wersji manipulacyjnej, oj działo się! Słodkie upominki przygotowali również nauczyciele i Samorząd Uczniowski.
Kino w klasie? Czemu nie! Klasa 1 z okazji Dnia Chłopaka wybrała się do… kina! „Plastusiowy pamiętnik” to prawie zapomniana lektura szkolna, ale dzieciaki z przyjemnością oglądały losy Tosi i jej Plastusia mieszkającego w piórniku. Plastusia ulepili, pop-corn zjedli, a film bardzo przypadł im do gustu.
Inne klasy również świętowały! Każdy na swój sposób! Klasa 6 wybrała się na wycieczkę rowerową, inni zorganizowali sobie sportowe rozgrywki, a jeszcze inni postawili na smaczne jedzonko!
SU ogłosił tego dnia „Dzień Muszki i Krawata”. Jak zawsze do akcji włączyła się spora grupa uczniów oraz nauczycieli. Kilku dżentelmenów pojawiło się nawet w wytwornych koszulach! Wiadoma rzecz – muszka, krawat zobowiązuje!
Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się do akcji, a jak się bawiliśmy – zobaczycie na zdjęciach!