Rowerami na małą wyprawę!

Z okazji Dnia Chłopaka, 29 września klasa 6 wraz z wychowawczynią p. Anią Krusiewicz udała się na wycieczkę rowerową. Trasa prowadziła przez Drożdżówkę i Dzielnik do Kiczek, a podczas jazdy uczniowie podziwiali widoki i poznawali nowe trasy na przyszłe wycieczki.
Po dotarciu do Kiczek zwiedzili dawny młyn, kościół pw. Św. Anny oraz lokalny cmentarz. Wracając z Kiczek ponownie jechaliśmy przez Dzielnik, gdzie cała klasa miała ognisko z kiełbaskami u państwa Jarzębskich oraz możliwość przepłynięcia się łódką.
Wracając, zajechaliśmy jeszcze zobaczyć popularny na instagramie nowoczesny dom do wynajęcia, w którym nagrywane są różnego rodzaju spotkania oraz programy kulinarne. Można go znaleźć na instagramowym profilu Dzielnik, gdzie obserwuje go niemal 6 tysięcy osób. Zobaczyliśmy również letni dom znanej aktorki, która była gościem w naszej szkole w poprzednim roku szkolnym.
Cali i zdrowi wróciliśmy pod szkołę po przejechaniu prawie 15 km. Ogromne podziękowania dla Pani Katarzyny Jarzębskiej za pomoc w opiece podczas wycieczki i pokazanie wielu ciekawych miejsc w okolicy oraz dla Pana Michała Jarzębskiego za przygotowanie ogniska oraz rejsy łódką.
Wychowawczyni: Anna Krusiewicz