SMART KIDS PLANET(Mikołajkowa wycieczka klas 1-3 cz. 2)

Po zwiedzeniu zabytkowej części Warszawy udaliśmy się na mikołajkowe szaleństwo do Smart Kids Planet, gdzie na każdego Bystrzaka czekało 9 stref mądrej zabawy z 50 angażującymi atrakcjami. Wszyscy uczniowie mogli zapoznać się z nietypowymi warsztatami z cyjanotypii, na których malując światłem, wykonywali ozdobną kartkę.
W strefach zabawy dzieci mogły wejść w rolę kuriera i wysłać kilkadziesiąt paczek do Torunia, Poznania i Krakowa, odwiedzić kosmos, nauczyć się segregować śmieci, poznać ekologiczny sad, zrobić porządek w niemożliwej do uporządkowania maszynie z piłeczkami, założyć kask i kamizelkę, po czym zbudować wielki dom, strzelić kilkadziesiąt goli bramkarzowi, nauczyć się dryblingu, zrobić mądre zakupy, a na koniec poczuć, że wartościowo i mądrze zakończyliśmy nasz wspólnie spędzony dzień.
To był kolejny niezapomniany wyjazd naszych ZAWISZAKÓW 🙂
Tekst: Edyta Prasuła
A my serdecznie dziękujemy organizatorowi wyjazdu – p. Edycie Prasuła za niezapomniane wrażenia i bardzo ciekawy program wycieczki oraz opiekunom: p. Kamili Gruba, p. Steli Ciechańskiej, p. Katarzynie Niedźwiedzkiej i p. Weronice Kowalskiej.