Przedszkolaki w swoim żywiole

Kiedy dzieci i młodzież odpoczywali od nauki i szkoły, maluchy z przedszkola i zerówki miały tu codziennie mnóstwo atrakcji.
Dominowały zajęcia artystyczne, których zwieńczeniem były m.in. hawajskie stroje w wykonaniu dzieci. Poza Dniem Hawajskim, był też Dzień Indiański, pełen indiańskich tradycji. Panie realizują autorski program „Podróże z Obieżyświatem”, dzięki czemu dzieci poznają tradycje, kulturę, a tym samym podróżując palcem po mapie, poznają świat.
Z wielkim entuzjazmem dzieci wzięły udział w zajęciach z kodowania. Zabawy z kodowaniem są pełne radości: otwierają umysły, rozwijają umiejętności logicznego myślenia, rozumowania i wnioskowania. Kształcą wyobraźnię i kreatywność dzieci. Zachęcają je do działań grupowych, dzięki czemu już kilkulatkowie rozwijają się społecznie.
Chyba najbardziej przypadły do gustu naszym przedszkolakom zajęcia teatralne. Dzieci stworzyły teatrzyk, gdzie miały szanse wcielić się w różne aktorskie role.

Codziennie nieodzowne były też zabawy klockami konstrukcyjnymi, planszówki, śpiewanie i taniec. Panie Anetka, Hania i Kasia przygotowały przeróżne ciekawe zajęcia, a każdego dnia była dodatkowo jakaś niespodzianka