Nie zwalniają tempa

Kto taki? Nasi tenisiści, oczywiście. W Mistrzostwach Mińska Mazowieckiego w tenisie stołowym – I miejsce w kategorii CHŁOPCY 2009 i młodsi – fenomenalny OSKAR ŚLUZEK (kl. VI). Z kolei w kategorii CHŁOPCY 2005-2008 – III miejsce – niezmiennie waleczny – WIKTOR ŚLUZEK (kl. VIII).

Również weekend był iście tenisowy – kolejna grupa naszych zawodników walczyła na turnieju w Dębem Wielkim. W świątecznym nastroju w sobotę, 11 grudnia odbył się ostatni w tym roku Powiatowy Turniej Tenisa Stołowego rozgrywany w ramach tegorocznego Cyklu Turniejów w Tenisa Stołowego o Puchar Starosty Mińskiego. Organizacją zawodów zajęła się drużyna Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Dębem Wielkim.

Wszyscy nasi tenisiści trenują każdego dnia, chcąc wypracować jak najlepszą formę. Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, jeśli pozwoli pandemia – najważniejszy tenisowy sprawdzian, czyli MISTRZOSTWA POWIATU już w lutym. Pochwała za wytrwałość szczególnie dla Szymona Świdra – czwarty raz czwarty I SIĘ NIE PODDAJE. Każdy kto zna Szymona, wie, że to nie w jego stylu. Tym bardziej, zagrzewamy do walki i trzymamy kciuki w kolejnych rozgrywkach!
A tymczasem PIERWSZE MIEJSCA w Dębem Wielkim również dla naszych zawodników – bracia ŚLUZEK NIEPOKONANI również w klasyfikacji końcowej! Wielkie brawa!!! Gratulacje!!!