Nagrodzeni przez policję

8 listopada w Komendzie Powiatowej Policji w Mińsku Mazowieckim, odbyło się rozstrzygniecie konkursu profilaktycznego o bezpieczeństwie pn. „Dobre rozwiązania potrzebne na wczoraj”.
Nagrody ufundował Samorząd Województwa Mazowieckiego, reprezentowany przez panią Janinę Orzełowską – członka Zarządu Samorządu Województwa Mazowieckiego.
Nasi uczniowie zgarnęli 3 nagrody!
Marta Kurowska (kl. 7) – 2 miejsce w kategorii klas VII-VIII (nagrodą był tablet)
Mateusz Rokicki (kl. 2) – 3 miejsce w kategorii klas I-III (nagrodą był głośnik i i gra rodzinna)
Karolina Brzezek (kl. 7) – wyróżnienie w kategorii klas VII-VIII (nagrodą był powerbank i słuchawki bezprzewodowe).
Organizatorem konkursu była OSP Dębe Wielkie i Komenda Powiatowa Policji w Mińsku Mazowieckim, a koordynatorem: Wydział ds. Wykroczeń, Nieletnich i Patologii.
Uczniowie mieli za zadanie stworzyć pracę formatu A3 związaną z problemami/ sytuacjami, z którymi na co dzień spotykają się dzieci i młodzież oraz sposobami radzenia sobie z nimi, np. alkoholizm, uzależnienie od narkotyków oraz innych substancji psychoaktywnych, przemoc, cyberprzemoc, pożary, powodzie oraz pokazanie, jak można zapobiegać tego typu sytuacjom i do kogo można się zwrócić, gdy do nich dojdzie.
Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie i zapraszamy do udziału w kolejnych! A nasz szkolny etap zorganizowała Pani Edyta Prasuła, której dziękujemy za promowanie mądrych życiowych postaw i sposobów radzenia sobie z trudnościami.
Zdjęcia pochodzą ze strony KPP w Mińsku Maz.