Jesteśmy z Was dumni!

Bartek Piętka reprezentował naszą szkołę na Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej w Latowiczu. Nasz szóstoklasista wypadł fantastycznie z piosenką „RIPTIDE” Vance’a Joya i był jedynym chłopakiem, który próbował swoich sił w kategorii kl. 4-6. Tym razem, na scenie królowały jednak dziewczęta. Niech o wysokim poziomie konkursu świadczy fakt, że choć Bartek i jego angielski brzmią na scenie fenomenalnie, to konkurencja zgarnęła te muzyczne nagrody. Bartkowi gratulujemy talentu muzycznego i językowego oraz bardzo dobrego występu, życząc wielu sukcesów.
Z kolei Marcelina Jankowska i Ania Zwierz z kl. 3, po zwycięstwie we wcześniejszych szkolnych eliminacjach, 18 maja jako nasi najlepsi „Mali Przyrodnicy” reprezentowali nas w powiatowym konkursie wiedzy w Kałuszynie. Konkurs był arcytrudny, gdyż pytania wymagały od dzieci naprawdę dużej wiedzy dotyczącej otaczającego nas świata przyrody. Dziewczynki dały z siebie wszystko, ale tym razem byli lepsi od nas.
Jesteśmy dumni z naszych reprezentantów! Nie zawsze się wygrywa, ale zawsze czegoś się uczy. Zaprezentowaliście swoje talenty, wiedzę i umiejętności. Trzymamy kciuki za kolejne Wasze występy i dziękujemy, że pięknie nas reprezentowaliście!
Udział i GODNE reprezentowanie szkoły znaczy już bardzo wiele – BRAWO!
Bartka do konkursu przygotowywała p. Ania Duszczyk, a Marcelinę i Anię – p. Edyta Prasuła. Dziękujemy!