I Siennicki Grand Prix w tenisie stołowym (etap 3)

30 stycznia odbył się trzeci etap Siennickiego Grand Prix w tenisie stołowym. I tym razem nasi zawodnicy nie zawiedli. Oskar Śluzek zajął 1. miejsce, a Szymon Świder – 3. miejsce w kategorii chłopców z klas 4-6. Na 4. miejscu znalazł się Filip Michalik.
W kategorii najstarszych uczniów szkoły podstawowej na 2. miejscu uplasował się Wiktor Śluzek. Na 5.-6. miejscu znaleźli się Wojtek Krupa i Dawid Kot, a tuż za nimi Krzysio Dębowski.
A NAJWIĘKSZA NIESPODZIANKA TURNIEJU??? Wśród dziewcząt, swój pierwszy tenisowy medal zdobyła Oliwia Jakubowska, zajmując 3 miejsce. Szkoda, że z uwagi na pandemię, tak wielu zawodników nie mogło uczestniczyć w styczniowych rozgrywkach. Oby w ostatnim etapie frekwencja była jak największa.
Tym, którzy stanęli na podium – gratulujemy i dziękujemy wszystkim, którzy nas reprezentowali