GMINNA SPARTAKIADA PRZEDSZKOLAKÓW

30 maja dzieci z oddziałów przedszkolnych wzięły udział w Gminnej Spartakiadzie Przedszkolaka, organizowanej przez PSP w Siennicy.
Spartakiada składała się z dwóch etapów:
– w I etapie dzieci brały udział w konkursie plastycznym „Moja ulubiona dyscyplina sportowa”
– II etapem była już sama Spartakiada, czyli konkurencje sportowe, które przebiegały w formie zabawy, m.in. tor przeszkód, slalom, rzut woreczkami na odległość, kręgle, przeciąganie liny.
Każda drużyna przygotowała hasło motywujące i transparent. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: 6-latków i 5-latków. Wszystkim uczestnikom towarzyszyły wielkie emocje oraz świetna zabawa, podczas której dzieci miały okazję sprawdzić się w konkurencjach sportowych. Nie była jednakże prowadzona punktacja i klasyfikacja drużynowa w myśl zasady „Wszyscy jesteśmy zwycięzcami”. Po konkurencjach sportowych na wszystkich uczestników czekał słodki poczęstunek.
Następnie został rozstrzygnięty konkurs plastyczny. Z ogromną przyjemnością informujemy, że zdobyliśmy miejsce na podium!
II miejsce zajął Miłoszek Nienałtowski z oddziału przedszkolnego.
Brawo!
Na zakończenie Gminnej Spartakiady Przedszkolaka, każda drużyna otrzymała pamiątkowe medale oraz nagrody rzeczowe. Pełni wspaniałych wrażeń i emocji wróciliśmy do szkoły, a wszystkim uczestnikom Spartakiady gratulujemy! Gratulujemy również organizatorom – bardzo udana impreza!!!
Tekst: p. Hania Hodzyńska
Organizatorami wyjazdu były Panie: Hania Hodzyńska i Aneta Matak, dzielnie wspierane przez p. Kingę Kowalską i mamę Sylwię Reda ❤