Wiosna, ach to TY

24 marca, zatem trochę spóźniona, ale i u nas w końcu zawitała ONA -Wiosna. Postanowiliśmy przyjąć ją z otwartymi ramionami. W tym celu Samorząd Uczniowski zorganizował dzień pełen różnorodnych atrakcji dla naszych uczniów.
Było wiele quizów i konkursów, poprowadzonych przez nauczycieli poszczególnych przedmiotów. Uczniowie z klasy VI i VIII poprowadzili zajęcia w młodszych klasach. Dzieciom bardzo przypadły do gustu zajęcia z młodzieżą, a starsi koledzy po raz pierwszy wcielili się w rolę nauczycieli.
Największą atrakcją okazał się Pokaz Mody Wiosennej. No cóż to było za wydarzenie! Fotoreporterzy nie mogli się przebić przez wiwatujący tłum!
Całe wydarzenie oceniało znamienite jury w składzie: p. Marta Kołodziejczyk, p. Mariola Świętochowska, p. Dorota Pluta i p. Robert Rowicki, które jak się okazało, zna się na modzie, jak mało kto! Jury wyłoniło zwycięzców w dwóch kategoriach.
W klasach młodszych zwyciężyli: Szymon Legat, Gabrysia Piętka, Lena Całka, Zosia Zadrożna i Milena Kowalska.
A w kategorii klas starszych: I miejsce zajął Kacper Jarzębski z kl. V, II miejsce Natalia Stankiewicz z kl. VIII, 3 miejsce Zara Prus z kl. VIII, a wyróżnienie zdobył Remek Pałdyna z kl. VII.
Podczas burzliwych obrad JURY wszyscy uczniowie wzięli udział w wiosennym quizie wiedzy. Na koniec naszego wyczerpującego dnia były zabawy na świeżym powietrzu, gra w szachy i warcaby, planszówki oraz piłka nożna.
A na ochłodę dla wszystkich naszych uczniów – orzeźwiający i zdrowy napój ufundowała Rada Rodziców. Nagrody – niespodzianki dla zwycięzców Wiosennego Pokazu Mody ufundował SU.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia!
Tekst: Milena Majkrzak
Serdeczne podziękowania dla Pań z oddziałów przedszkolnych i klas 1-3 oraz wszystkich zaangażowanych Nauczycieli w organizację tego wyjątkowego dnia, w szczególności dla p. Weroniki Kowalskiej i p. Mileny Majkrzak, a także dla Samorządu Uczniowskiego – w szczególności – dla Karoliny Brzezek i wszystkich uczniów, którzy mieli ochotę dołączyć do wiosennych wyzwań 🙂
Dyrektor