OBRONILI MISTRZOSTWO POWIATU W TENISIE STOŁOWYM!!!

Co za rywalizacja! Drużyna w składzie: Oskar Śluzek (kapitan), Daniel Nieprzecki i Mateusz Guzowski wywalczyli w pięknym stylu
🥇1. miejsce na Drużynowych Mistrzostwach Powiatu w Tenisie Stołowym Chłopców kl. 7-8. Wielkie gratulacje dla Zawodników i niezastąpionego Trenera Janusza Wójtowicza!
Po raz pierwszy na podium trzy drużyny z Gminy Siennica!
ZŁOTO – Żaków
SREBRO – Grzebowilk
BRĄZ – Siennica
Wyjazd został sfinansowany przez UKS „Berek” Żaków.
A oto relacja Trenera…
W dniu 13.02.2024 zostały rozegrane w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej, mistrzostwa powiatu mińskiego w tenisie stołowym chłopców w kategorii klas VII – VIII. Praktycznie od samego początku do końca, mistrzostwa zostały zdominowane przez naszą drużynę w składzie: kapitan drużyny – Oskar Śluzek, Daniel Nieprzecki oraz Mateusz Guzowski. Przewaga naszych zawodników dotyczyła praktycznie każdego elementu gry.
Wprawdzie pozostałe drużyny ambitnie walczyły do końca, jednak na niewiele to się zdało. Pojedynki z poszczególnymi drużynami kończyły się zdecydowanym zwycięstwem 3:0.
Gratuluję swoim zawodnikom bardzo skutecznych technicznych zagrań, pełnego luzu w grze i umiejętności czytania gry. Był to dla mnie zaszczyt i satysfakcja, że nareszcie doczekałem się takiej chwili, ze moja pomoc, szczególnie taktyczna, nie była im potrzebna, radzili sobie świetnie sami.
Jestem dumny z Was chłopcy. Jeszcze raz gratulacje za powiat i powodzenia na czekających nas pojedynkach na szczeblu regionu siedleckiego, tam o dominację będzie dużo trudniej.
 
Tekst: Janusz Wójtowicz