Międzypowiatowe Igrzyska DZIECI w Tenisie Stołowym

I miejsce w Międzypowiatowych Igrzyskach DZIECI w tenisie stołowym chłopców – SIEDLCE 2022

04 kwietnia 2022 r. drużyna w składzie: Oskar Śluzek, Szymon Świder i Daniel Nieprzecki, jako świeżo upieczeni MISTRZOWIE POWIATU MIŃSKIEGO w tenisie stołowym, zwyciężyła na MISTRZOSTWACH REGIONU w Siedlcach, odbywających się pod nazwą: Międzypowiatowe Igrzyska DZIECI.

To historyczny sukces naszych zawodników oraz trenera Janusza Wójtowicza. Choć na podium w REGIONIE byliśmy nie raz, po raz pierwszy zawodnicy stanęli na najwyższym jego stopniu.

Ten wynik na trwałe zapisze się w historii szkoły, a tytuł MISTRZA i zwycięstwo, które stało się udziałem naszych zawodników dało im AWANS DO MISTRZOSTW WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO.

Jako pierwszy z gratulacjami pojawił się Wójt Gminy Siennica Pan Stanisław Duszczyk.

To niejedyny powód do radości i dumy.

Na czwartym miejscu na IGRZYSKACH MŁODZIEŻY uplasowali się nasi WICEMISTRZOWIE POWIATU – drużyna w składzie: Wiktor Śluzek, Krzysztof Dębowski i Dawid Kot.

Na Mistrzostwach Regionu SZKÓŁ PONADPODSTAWOWYCH zawalczą również nasi ABSOLWENCI – i to jest też niesamowite 

Zawodnicy do ostatnich chwil walczyli o jak najwyższą formę: w weekend stanęli na podium Turnieju o Puchar Starosty Mińskiego (Wiktor Śluzek – I miejsce w kategorii chłopców starszych, Oskar Śluzek – I miejsce, a Szymon Świder – II miejsce w kategorii chłopców młodszych).

Słowa uznania dla wspaniałego trenera i Jego podopiecznych. Takich braw na forum szkoły nie zebrał jeszcze nikt. Podziwiamy, gratulujemy, życzymy kolejnych sukcesów.