Gminny Konkurs Kolęd i Pastorałek w Siennicy ❤️

12.01.2024 r. nasi uczniowie wzięli udział w Gminnym Konkursie Kolęd i Pastorałek, organizowanym przez Szkołę Podstawową w Siennicy. W szkolnych preselekcjach wybrano najlepsze wykonania, a tym samym wyłoniono naszych reprezentantów. W kategorii OP-„0” reprezentowali nas: Julian Legat i Gabrysia Rawska. W kategorii klas I-III: Zosia Kot i Weronika Zwierz, a w kategorii klas IV-VIII: Magda Michalczyk i Oliwia Jakubowska.
Cała szóstka udowodniła, że talenty wokalne, prezencję i kulturę osobistą mają z najwyższej półki. Wszystkim należą się gratulacje i podziękowania, tak za sam występ, jak i słowa uznania za chęć zmierzenia się z najlepszymi głosami w naszej gminie!
Na szczególne wyróżnienie zasłużył Julek, który wyśpiewał trzecie miejsce w swojej kategorii. Wszystkim uczestnikom gratulujemy występów i życzymy dalszych sukcesów! Możecie być z siebie dumni! Dla wszystkich naszych reprezentantów przygotowaliśmy niespodzianki ufundowane przez Radę Rodziców.
Tekst: Katarzyna Niedźwiedzka
 
Podziękowania kierujemy również w stronę rodziców naszych uczniów oraz nauczycieli zaangażowanych w przygotowania uczestników konkursu do tego wyzwania – p. Hania Hodzyńska (Julek), p. Aneta Matak (Gabrysia), p. Edyta Prasuła (Zosia), p. Kamila Gruba (Weronika) i p. Kasia Niedźwiedzka (Madzia i Oliwia). Szczególne podziękowania dla Państwa Rawskich za pomoc w konkursowej teleportacji 🙂