DOTACJA dla UKS BEREK ŻAKÓW

Od 11 lat UKS BEREK ŻAKÓW korzysta z dofinansowania na realizację zadania publicznego, jakim jest podnoszenie poziomu usportowienia dzieci i młodzieży w PSP w Żakowie oraz działania w zakresie wspierania i upowszechniania kultury fizycznej.
W tym roku otrzymaliśmy 8.000,00 zł. Środki zostaną przeznaczone na organizację zawodów i imprez sportowych, zakup nagród (medale, puchary, statuetki) oraz wyjazdy uczniów i udział w zawodach.
Prezesem UKS BEREK ŻAKÓW jest p. Edyta Prasuła, która dzielnie wszystkim kieruje!
Cieszymy się i dziękujemy Panu Wójtowi Stanisławowi Duszczykowi za zaufanie i zrozumienie naszych potrzeb! Przed nami kolejne sportowe wyzwania, w których uczestniczą zarówno najmłodsze przedszkolaki, jak i najstarsi uczniowie.
W tym roku szkolnym odbył się Jesienny Bieg Zawiszy, Szkolny Turniej Piłki Nożnej, Szkolny Turniej Siatkówki, Mikołajki na sportowo i zawody gimnastyczne. Trwa turniej warcabowy, a niebawem wiosenne biegi i rozgrywki.
Największe środki przekazywane są jednak na wyjazdy na turnieje i mistrzostwa w tenisie stołowym. Bez finansowej dotacji na te cele, nie moglibyśmy funkcjonować. A tymczasem przez ponad 25 lat (1997-2023) byliśmy jedynym klubem uczniowskim na terenie Gminy Siennica! Dziękujemy!!!