Z okazji Dnia Strażaka nasze przedszkolaki oraz uczniowie zerówki odwiedzili Ochotniczą Straż Pożarną w Żakowie 


Dzięki zaangażowaniu naszych wspaniałych strażaków dzieci miały okazję bliżej poznać niezwykle odpowiedzialną i ciekawą pracę strażaka 

Podczas wizyty:
To była nie tylko świetna zabawa, ale też cenna lekcja bezpieczeństwa i odwagi 
Na zakończenie dzieci wręczyły strażakom drobne upominki oraz serdeczne podziękowania za ich trudną i ważną służbę 

Jeszcze raz dziękujemy za ciepłe przyjęcie i niezapomniane wrażenia! 

Życzymy Wam tylu powrotów, ile wyjazdów – zawsze bezpiecznych akcji! 

